12G SFP to LC convertor

Over 12G SFP to LC convertor

(Use with R9802253)

Kenmerken

  • Requires SFP input card (R9802253)
  • Single mode fiber support
  • Supports signal from 3rd party HDMI to fiber convertor (SMPTE 297M)
  • Supports SMPTE 297M for Optical Fiber SDI
  • Supports up to (1) 12G, (2) 6G or (2) 3G signal
  • Is included in the touring kit

12G SFP to LC convertor

12G SFP to LC convertor
R9009250
Vraag nu uw offerte aan
Ondersteuning

Specificaties

Specificaties

Get a quote

Ondersteuning

Voor technische downloads zoals stuurprogramma's, firmware, handleidingen, tekeningen en documentatie verwijzen wij u graag naar onze pagina voor productondersteuning.

Voor uw gemak hebben wij het meest recente stuurprogramma en de meest recente firmware en handleiding voor u geselecteerd, die u hieronder meteen kunt downloaden.